CK ENERJİ

CK Enerji, çatısı altındaki Akdeniz, Boğaziçi, Çamlıbel Elektrik Dağıtım, Perakende Satış Şirketleri ve Toptan Satış Şirketi ile enerji sektöründe hizmet vermektedir. Toplam 3 coğrafi bölgede, 7 il ve 7.5 milyona ulaşan abonesiyle CK Enerji, sektörün lider grupları arasında yer almaktadır.

CK Akdeniz Perakende Satış, CK Boğaziçi Perakende Satış, CK Çamlıbel Perakende Satış, şirketlerini kuran CK Enerji, dağıtım ve perakende satış faaliyetlerini birbirinden ayrı yürütmektedir. Ayrıca, CK Enerji bünyesinde toptan elektrik ticareti faaliyetlerini yürüten CK Enerji Ortaklığı Toptan Satış Şirketi de yer almaktadır.

CK Enerji, perakende satış ve dağıtım hizmetlerini üstlendiği Antalya, Burdur, Isparta, İstanbul Avrupa Yakası, Sivas, Tokat ve Yozgat'ta tüketicilere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Türkiye'de enerji sektörünün elektrik dağıtım ve ticaretinin önde gelen şirketi CK Enerji, faaliyet gösterdiği her alanda kendisine duyulan güvene, hızlı ve kaliteli hizmetle karşılık vermeyi birincil hedefi kabul ediyor.
Perakende Satış Şirketleri

CK AKDENİZ, Antalya, Burdur ve Isparta illerinden oluşan bölgemizde tüketicilerimize perakende elektrik satışını gerçekleştiriyor.

CK BOĞAZİÇİ, İstanbul Avrupa Yakası'nda perakende elektrik satış faaliyetlerini yürütüyor.

CK ÇAMLIBEL, Sivas, Tokat ve Yozgat illerinden oluşan bölgemizde tüketicilerimize perakende elektrik satışını gerçekleştiriyor.

Dağıtım Şirketleri

AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM
Dünya'nın önde gelen turizm merkezlerinden Antalya ile Isparta ve Burdur illerinde yaklaşık 1,7 milyon aboneye sürekli ve kesintisiz hizmet veren Akdeniz Elektrik Dağıtım, yılda yaklaşık 7,9 milyar kWh enerji dağıtımı gerçekleştiriyor.

BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM
Boğaziçi Elektrik Dağıtım, 4,3 milyon abone ve dağıtımını yaptığı yıllık 24,2 milyar kWh elektrik ile Türkiye'nin en büyük elektrik dağıtım şirketi olarak İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteriyor.

ÇAMLIBEL ELEKTRİK DAĞITIM
Sivas, Yozgat ve Tokat illerini kapsayan Çamlıbel Elektrik Dağıtım, yaklaşık 860 bin aboneye 2,7 milyar kWh elektrik dağıtımı gerçekleştiriyor.

Toptan Satış Şirketi

CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş., 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu kapsamında Toptan Elektrik Satış Lisansı alarak faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş.'nin amacı, kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu şekilde üretilen elektrik enerjisini düşük maliyetli olarak müşterilerimize sunmaktır.

YÖNETİM KURULU
YÖNETİM KURULU BAŞKANI:
MEHMET CENGİZ
YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ:
NACİ KOLOĞLU
YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ:
CELAL KOLOĞLU
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ:
AHMET CENGİZ
EKREM CENGİZ
DEVRİM KOLOĞLU